Tere!

Olen lõpetamas 2018. a novembris joogaõpetajate jätkukoolitust Londonis. Tegemist on Triyoga 1,5 aastase 300h Advanced Teacher Traininguga, kus õppemoodulid koosnevad erinevatest teemadest, mida viivad läbi vastava eriala professionaalid.  Peamised läbitavad valdkonnad on jooga õpetamismeetodid, jooga ajalugu, anatoomia, asanad ja vinyasa jooga, filosoofia, meditatsioon, pranajanaama ja kirtan.

Varasemalt olen läbinud 2012. Aastal Tais It's Yoga joogakoolis Koh Phanganil Ashtanga Vinyasa 200h õpetajakoolituse ning olen praktiseerinud ja täiendatud end mitmete Eesti ja välismaiste õpetajate juures, sh Pille Eikner (Yin jooga ja mindfulness praktikad), Daniel Strausser (Hatha jooga, Vinyasa ja meditatsioon) ja Geoff Brooks (Vinyasa). Olen läbinud naiste kuutsükli Yin jooga täiendkoolituse Dona Tumaster-Estepaniga ning õppinud 2015-2016 aastatel Yin jooga õpetajaks 50h Yin Jooga Level 1 (Yin jooga ja anatoomia) ja 50h Yin Jooga Level 2 (Traditsiooniline Hiina Meditsiin ja meridiaansüsteem) koolitustel Murielle Buriellieri ja Sebastian Pucellega. 

Minu peamine suund käesoleval ajal on pühendatud joogafilosoofia ja iidsete joogateadmiste õppimisele teoorias ja praktikas. Olen osalenud Christopher Hareesh Wallise seminaridel Londonis ja õppinud tema erinevatel mahukatel online-kursustel. 

Juhendan kõiki tasemeid algajatest joogaõpetajateni nii individuaalselt kui ka  gruppides. Võta minuga ühendust annamaria.annus@gmail.com. 

Kohtumisein joogas! 

Minu teine hobi on kokandus: http://annaasjad.blogspot.com.ee.