Tere!

Lõpetasin 2018. a novembris Londonis Triyogas ligi 2 aastasele perioodile jaotatud 300h Advanced Teacher Trainingu. Peamised läbitavad valdkonnad olid jooga õpetamismeetodid, jooga ajalugu, anatoomia, asanad ja vinyasa jooga, filosoofia, meditatsioon, pranajanaama ja kirtan. Loenguid ja praktikume viisid läbi erinevad oma ala professionaalid nii Inglismaalt kui USA-st.  

Varasemalt olen läbinud 2012. Aastal Tais It's Yoga joogakoolis Koh Phanganil Ashtanga Vinyasa 200h õpetajakoolituse ning olen praktiseerinud ja täiendatud end mitmete Eesti ja välismaiste õpetajate juures, sh Pille Eikner (Yin jooga ja mindfulness praktikad), Daniel Strausser (Hatha jooga, Vinyasa ja meditatsioon) ja Geoff Brooks (Vinyasa). Olen läbinud naiste kuutsükli Yin jooga täiendkoolituse Dona Tumaster-Estepaniga ning õppinud 2015-2016 aastatel Yin jooga õpetajaks 50h Yin Jooga Level 1 (Yin jooga ja anatoomia) ja 50h Yin Jooga Level 2 (Traditsiooniline Hiina Meditsiin ja meridiaansüsteem) koolitustel Murielle Buriellieri ja Sebastian Pucellega. 

Minu peamine suund käesoleval ajal on pühendatud joogafilosoofia ja iidsete joogateadmiste õppimisele teoorias ja praktikas. 

Juhendan kõiki tasemeid algajatest joogaõpetajateni nii individuaalselt kui ka  gruppides. Võta minuga ühendust annamaria.annus@gmail.com. 

Kohtumisein joogas! 

Lisaks joogale armastan teha süüa ja siin on minu retseptiblogi: http://annaasjad.blogspot.com.ee.